Новини

Росія програла війну геополітично і перетворюється на васала Китаю, – Макрон

Zelensky_tur_Europe

Президент Франції вважає, що Росія фактично «увійшла до підпорядкування Китаю»

Росія «геополітично програла» війну проти України і тепер перетворюється на васальну державу Китаю. РФ також втратила контроль у Балтійському морі через свої дії.

Про це заявив президент Франції Емманюель Макрон в інтерв’ю газеті L’Opinion. Він закликав європейські країни не зупинятися у наданні військової допомоги Україні.

Президент Франції вважає, що Росія фактично «увійшла до підпорядкування Китаю», а також «втратила критично важливу для неї свободу рук у Балтійському морі» через те, що дії Кремля змусили Швецію та Фінляндію ухвалити рішення про вступ до НАТО.

«Ще два роки тому таке неможливо було й уявити, а сьогодні це вже геополітична поразка», – сказав президент Франції.

За його словами, Росія «не повинна виграти цю війну військовим шляхом», проте, на його думку, переговори з росіянами «неминучі».

«Від нас залежить, як допомогти українцям у контрнаступі, як підготувати питання гарантій безпеки на переговорах, які неминуче відбудуться… Я завжди казав, що врешті-решт європейська архітектура безпеки повинна повністю захищати Україну. Але вона також повинна передбачати неконфронтацію з Росією та відновлення стійкого балансу сил. Але ще багато кроків потрібно зробити, перш ніж ми дійдемо до цього», — пояснив голова Франції.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top