Новини

У Туреччині розпочалося голосування на президентських та парламентських виборах

Türkiye

У президентських виборах у Туреччині беруть участь три кандидати

У неділю, 14 травня, у Туреччині розпочалося голосування на виборах президента та до парламенту країни

Виборчі дільниці на президентських та парламентських виборах відкрилися в неділю у 81 провінції Туреччини. Виборчі дільниці відкрилися о 8:00 за місцевим часом. Голосування триватиме до 17.00.

Загалом у країні та за її межами встановлено 191 884 урни для голосування. Після завершення голосування спочатку буде підраховано голоси, віддані за кандидатів у президенти. Право голосу мають 64 млн турецьких громадян.

Зазначається, що в Анкарі та Стамбулі посилено заходи безпеки.

На виборчій дільниці у Стамбулі, де сьогодні голосуватиме чинний президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, посилено заходи безпеки. Його головним конкурентом за пост глави держави є лідер турецької опозиції Кемаль Киличдароглу.

У президентських виборах у Туреччині беруть участь три кандидати – чинний президент Реджеп Тайіп Ердоган, кандидат від опозиції Кемаль Киличдароглу та кандидат від «Альянсу АТА» Сінан Оган. Основна боротьба за вищий державний пост, як очікується, розгорнеться між Ердоганом та Киличдароглу. Для перемоги треба набрати понад 50% голосів, місцеві політологи не виключають проведення президентських виборів у Туреччині у два тури. Другий тур відбудеться 28 травня. Переможцем буде визнано кандидата, який набрав просту більшість голосів.

Разом із президентськими проходять також парламентські вибори. У них беруть участь 36 партій, частина яких об’єдналася в альянси для підвищення шансів отримати більше місць у парламенті.

Напруга на виборах така висока не тільки тому, що йде жорстка боротьба між 20-річним керівництвом Ердогана і опозицією, що відчула силу. 29 жовтня Турецькій Республіці виповниться 100 років. Це дуже важлива дата для чинної влади, яка дуже багато своїх проектів і планів підгадувала саме під цю подію.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top