Наука та технології

В Україні відкрилися вакансії для тих, хто вміє користуватись ChatGPT: кого шукають роботодавці

Для яких професій використання ІІ є найактуальнішим

ChatGPT за два місяці подолав планку 2 млн користувачів штучний інтелект став реальною загрозою для представників багатьох спеціальностей, яких він може витіснити з ринку. Однак, поки ІІ тестується та вивчається, роботодавці все частіше шукають співробітників, які вміють працювати з ChatGPT.

Розглянемо, які вакансії з навичками ChatGPT є на українському та зарубіжному ринку праці, і для яких професій використання ІІ є найактуальнішим.

Насамперед компанії прагнуть наймати людей, які можуть допомогти інтегрувати нові технології в рутинні завдання, тим самим автоматизувати деякі робочі процеси.

За даними LinkedIn, кількість публікацій, у яких згадується GPT або інші інструменти штучного інтелекту, що створюють письмовий контент за командою, зросла на 51% із 2021 по 2022 рік.

Веб-сайт з працевлаштування Indeed повідомляє, що з лютого 2020-го по лютий 2022 року згадки про «мовну модель», яка передбачає ІІ, в оголошеннях про роботу зросли на 140%.Український сервіс пошуку роботи Work.ua надав інформацію, що вітчизняні роботодавці почали вказувати знання ChatGPT у своїх оголошеннях. На платформі розміщено 16 вакансій, де було потрібне володіння ChatGPT.

Також вимога щодо навичок роботи зі штучним інтелектом зустрічається в українських спеціалізованих телеграм-каналах та на сайтах, де шукають копірайтерів та інших фахівців, які безпосередньо працюють із контентом.

За словами головного економіста ZipRecruiter Джулії Поллак, лише половина вакансій, у яких згадується ChatGPT, призначені для інженерів та розробників, пов’язаних із штучним інтелектом, тоді як інша половина спрямована на сферу маркетингу чи створення контенту.

Вакансії з навичками роботи у ChatGPT
В Україні роботодавці вказують знання ChatGPT у таких категоріях вакансій, як «Маркетинг, реклама, PR», «IT, комп’ютери, інтернет», «ЗМІ, видавництво, поліграфія», «Продажі, закупівля», «Управління персоналом, HR».

Найчастіше ChatGPT згадується у вакансіях копірайтерів, де його вимагають нарівні з умінням використовувати Google та Grammarly, щоб перевіряти факти, постійні вирази та словосполучення. У таких випадках зазвичай йдеться про пошуки досвідченого копірайтера, якому пропонують зарплату близько 800 доларів.

Знання ChatGPT також буде перевагою для тих, хто претендує на посади Poject manager, Community Manager та директора з маркетингу.

Також є запит на SEO-фахівців, які можуть оптимізувати контент із ChatGPT та Strong Middle Python розробників для back-end інтеграції з ChatGPT та подібними сервісами.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top