Новини

Україна має «дуже хороші шанси» на успішний контрнаступ навесні, — Очільник Пентагону

Українці завдали росіянам значних втрат у техніці та особовому складі

Міністр оборони США Ллойд Остін вважає, що Україна за рахунок значного виснаження російських сил і західної зброї має «дуже хороші шанси» здійснити успішний контрнаступ навесні 2023 року.

Про це він заявив під час слухань у комітеті Сенату США з питань збройних сил у вівторок.

Україна може скористатися значним виснаженням російської армії та постачанням західної зброї для того, щоб провести успішний контрнаступ навесні цього року.

«Українці завдали росіянам значних втрат, і ті виснажили свої запаси бронетехніки так, як ніхто ніколи не міг собі уявити. І тепер ми бачимо, як Росія розконсервовує танки Т-54 і Т-55 через рівень втрат, яких завдали українці», – наголосив очільник Пентагону.

Міністр оборони США зазначив, що наразі Україна вже «має значну перевагу» над російською армією, хоча лінія фронту постійно змінюється в різних напрямках, а бої за Бахмут йдуть у дуже інтенсивному темпі.

Крім того, очільник Пентагону заявив, що російські ресурси вести виснажливу війну швидко вичерпуються. Війська РФ все частіше постають перед нестачею артилерії та інших боєприпасів, тому просять їх в Ірану та Північної Кореї.

«Тому я думаю, що ми побачимо активізацію бойових дій навесні, оскільки умови для маневрування покращаться, а також на основі того, що ми вже зробили й продовжуємо робити. Я думаю, що Україна матиме дуже хороші шанси на успіх», – додав Остін.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top