Новини

В Україні створили відомство для інтеграції літаків F-16

F-16

При Міноборони України створено спеціальну структуру для інтеграції літаків F-16. Вона, названа «Офіс-61», включає кілька етапів розгортання і кілька напрямків. Про це заявив перший заступник міністра оборони, генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

«Прийняв участь у конференції за участю західних партнерів у Копенгагені (Данія), де представив концепцію «Офісу-61″ — спеціально створеної при Міністерстві оборони України структури, основною метою якої є організація всебічного забезпечення неперервного процесу інтеграції багатоцільового літака F-16 у загальну систему Сил оборони України», — розповів він.

F-16
F-16

Основними напрямами роботи «Офісу-61» стануть:

— підтримка та розвиток інфраструктури аеродромів (авіаційних баз);

— всебічний захист аеродромної інфраструктури, включаючи систему ППО;

— відбір та навчання льотного складу й іншого авіаційного персоналу;

— підтримка життєвого циклу літаків і логістичне супроводження;

— міжнародна комунікація та інші юридичні, фінансові, безпекові і адміністративні функції.

Нагадаємо, 22 жовтня спікер Повітряних сил Юрій Ігнат повідомляв, що українські пілоти найближчим часом пересядуть з авіатренажерів на справжні винищувачі F-16.

У Повітряних силах сподіваються, що перші винищувачі F-16, ймовірно, з’являться в Україні навесні 2024 року. При цьому вистачило б близько 150 літаків, щоб ефективно захистити повітряний простір країни.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top