Новини

В Повітряних силах про запаси «Шахедів» у Росії: індикатором є інтенсивність ударів

Думаю, що індикатором їхніх запасів є інтенсивність завдання ударів

Індикатором запасів «Шахедів» у Росії є інтенсивність завдання ударів. Дозовані поставки з боку Ірану йдуть постійно. Про це повідомив речник Повітряних сил Юрі1 Ігнатав ефірі телемарафону.

«Думаю, що індикатором їхніх запасів є інтенсивність завдання ударів. Якщо дронів буде більше використовуватись, значить мають більше у наявності. Виготовляють у себе й продовжують отримувати від Ірану. Дозовані поставки йдуть постійно й ворог їх використовує», — розповів Ігнат.

За словами речника Повітряних сил, нещодавно ворог застосував рекордну кількість «Шахедів» — 75 одиниць, які летіли в сторону столиці. Ймовірно, що безпілотників ворог застосовуватиме більше, а ракет — менше.

«Ми бачимо, що противник крилаті ракети майже не застосовує. Єдиний випадок був у грудні, коли запустили 19 ракет повітряного базування, 14 з яких Сили оборони збили», — пояснив речник Повітряних сил.

Чи розширюється номенклатура «Шахедів»

«В цьому спектрі (Shahed 136/131, -ред.) й залишаються. По уламках видно, що фактично немає таких жодних змін. Єдине, що їх там фарбують чорним кольором й можливо якусь незначну модернізацію в плані виготовлення фюзеляжу, щоб робити їх менш помітними радіолокаційно», — відзначив Ігнат.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top