Новини

В ОП різко розкритикували статтю Залужного для The Economist

«Можливо, це дуже глибокий якийсь стратегічний задум»

В ОП відреагували на статтю Залужного в The Economist, в якій він попередив, що війна переходить у затяжну стадію.

В ефірі телемарафону, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, заявив, що не слід публічно робити такі заяви, зроблені головнокомандувачем Сил оборони у своєму матеріалі, адже таким чином українці можуть допомагати ворогові.

«Я б найменше, що робив — це коментував для преси, для відкритої публіки те, що відбувається на фронті, те, що може відбутися на фронті, якісь варіанти. Тому що ми тоді полегшимо роботу агресора», — сказав він.

Жовква розповів, що після виходу статті йому телефонував «один із керівників кабінету лідерів» із запитанням, чи дійсно війна зайшла в глухий кут.

«Мені надійшов дзвінок одного з керівників кабінетів лідерів, і вони в паніці запитують: «Що повідомляти моєму лідеру? Ви дійсно в глухому куті?». Ми такого ефекту хотіли досягти цією статтею?», — заявив Жовква.

Загалом активно коментувати питання фронту чи проблем із озброєнням дуже шкідливо для держави. Україна отримує зброю і процвітає на фронті, зокрема, завдяки збереженню тиші, вважає Жовква. Зброя любить тишу, додав заступник голови ВП.

«Якщо таким чином ми якимось чином досягнемо успіхів – можливо, це дуже глибокий якийсь стратегічний задум. Але мені, наприклад, чесно кажучи дуже дивно», – дещо іронічно резюмував він.

Нагадаємо, Валерій Залужний у статті для The Economist повідомив, що російсько-українська війна стає «позиційною» війною статичних та виснажливих боїв, як у Першій світовій війні, на противагу «маневреній» війні руху та швидкості. Головнокомандувач назвав п’ять пріоритетів у війні із Росією. Під час інтерв’ю The Economist він попередив, що, найімовірніше, «глибокого та красивого прориву» у настанні ЗСУ не буде.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top