Новини

США та ЄС обговорюють з Україною мирні переговори з РФ, — NBC

На думку чиновників, у Києва залишився час до кінця року

Посадовці з США та ЄС почали обговорювати з Україною можливість проведення мирних переговорів з РФ. Про це телеканалу NBC News розповіли неназвані нинішні і колишні американські високопосадовці.

За даними телеканалу, у цих обговореннях, зокрема йшлося про те, від чого Україні, можливо, доведеться відмовитися, щоб досягти домовленостей.
Зокрема, одне з таких обговорень відбулось минулого місяця на засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

Західні союзники стурбовані тим, що війна зайшла в глухий кут, оскільки ні Україна, ні Росія в даний момент не можуть змінити ситуацію на полі бою — при цьому запаси сил Росії, на відміну від України, «здаються нескінченними». Побоювання спричиняє і те, що в Україні спостерігаються труднощі з мобілізацією.

На думку чиновників, у Києва залишився час до кінця року, після чого почнуться дедалі чіткіші заклики розпочати мирні переговори.

Адміністрація Байдена не бачить жодних ознак готовності Путіна до переговорів із Україною. Західні офіційні особи кажуть, що Путін все ще вважає, що може «перечекати», або продовжувати воювати, поки США та їхні союзники не втратять внутрішню підтримку фінансування України, або ж боротьба за постачання Києву зброї та боєприпасів не стане надто дорогою.

Джерела видання вважають, що Україна захоче отримати більше часу для ведення бойових дій, особливо з використанням нової техніки, «але зростає відчуття, що вже надто пізно і настав час укладати угоду».

Щоб переконати президента України Зеленського розпочати переговори, НАТО може запропонувати Україні деякі гарантії безпеки, навіть без офіційного вступу країни до альянсу. Таким чином, на думку чиновників, українці можуть бути впевнені, що Росія не розпочне нового вторгнення.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top