Новини

ТОП — 10 найбагатших міст світу для життя у 2023 році

Увага у цьому дослідженні було зосереджено зростання кількості мільйонерів протягом останнього десятиліття

Найбагатші міста світу були проаналізовані за допомогою даних Henley & Partners , зосереджуючись на зростанні кількості мільйонерів за останнє десятиліття. Багато з цих міст пропонують легші варіанти імміграції для великих інвестицій, що приносить користь мільйонерам і мільярдерам.

Дослідження, проведене компанією New World Wealth , вивчило 97 міст у дев’яти регіонах, класифікувавши їх на основі споживчих звичок понад 150 000 заможних людей, особливо тих, хто має понад 10 мільйонів доларів інвестиційних активів. У першу десятку найбагатших міст входять три в США та три в Китаї, а також представники інших великих країн. 

10. Сідней

Сідней має 126 900 мільйонерів, 184 сантимільйонери та 15 мільярдерів серед своїх мешканців і претендує на одні з найексклюзивніших житлових районів у світі, включаючи Bellevue Hill, Darling Point, Mosman, Point Piper і Vaucluse, щоб назвати декілька. Ринок нерухомості міста відображає цю ексклюзивність. Середня ціна будинку становить 1,3 мільйона доларів.

9. Шанхай

Шанхай, Китай, посідає дев’яте місце в списку, і тут спостерігається найшвидше зростання кількості заможних людей серед усіх міст, збільшившись на 72% між 2012 і 2022 роками. У місті проживають 40 мільярдерів, 332 сантимільйонери та 127 200 мільйонерів. Шанхай також відомий як фінансовий центр Китаю, що підкреслює його роль в економічній структурі країни.

8. Пекін

У Пекіні, другому китайському місті в цьому списку, проживає 43 мільярдери, 128 200 мільйонерів і 354 сантимільйонери. Згідно з дослідженням, багаті люди Пекіна примножуються в геометричній прогресії на 70%, що свідчить про збільшення кількості нових жителів. У Пекіні знаходяться штаб-квартири багатьох глобальних гігантів, таких як ByteDance, материнська компанія TikTok, і Bank of China, один із найбільших банків у світі.

7. Гонконг

Дослідження Henley & Partners ставить Гонконг на сьоме місце в списку, головним чином тому, що тут проживає багато найбагатших людей Азії. У Гонконзі 32 мільярдери, 290 центів мільйонерів і 129 500 мільйонерів. Крім того, за даними британської компанії з нерухомості Savills, Гонконг займає друге місце за дороговизною в світі на ринку нерухомості з середньою ціною 40 тис. євро за квадратний метр.

6. Лос-Анджелес

Лос-Анджелес, який вважається центром світової індустрії розваг, є домом для вражаючих 480 мільйонерів і 42 мільярдерів. За останнє десятиліття кількість заможних людей у ​​місті значно зросла, з приголомшливим зростанням на 35 відсотків з 2012 року, і такі престижні райони, як Беверлі-Хіллз і Малібу, отримують вигоду від цього багатства. Малібу навіть є домом для одного з найрозкішніших будинків у світі — чудового будинку на березі моря з 2,5 акрів бездоганної землі, який продається за неймовірні 115 мільйонів доларів.

5. Сінгапур

Республіка Сінгапур, чисельність населення якої становить 240 100 мільйонерів, 329 сантимільйонерів і 27 мільярдерів, посідає п’яте місце в списку. Подібно до Нью-Йорка, у Сінгапурі спостерігалося вражаюче зростання кількості заможних людей на 40% з 2012 року. Примітно, що інформаційна панель Henley Private Wealth Migration Dashboard показує, що у 2022 році приблизно 2900 заможних людей прийняли рішення переїхати туди. Переваги Сінгапуру, такі як низькі податкові ставки, низький рівень злочинності та гарний тропічний клімат, ще більше посилюють його привабливість для заможних мігрантів.

4. Лондон

Столиця Сполученого Королівства, Лондон, є четвертою в цьому списку з населенням 258 000 мільйонерів, 384 сантимільйонерів і 36 мільярдерів. Цей район відомий тим, що має деякі з найпрестижніших поштових індексів у світі, наприклад Кенсінгтон. Там ціни на житло починаються мінімум від 14 мільйонів доларів. Вигідне розташування Лондона забезпечує легкий доступ до більшості європейських країн, що робить його бажаною базою для поїздок на вихідні до Парижа, Брюсселя, Ібіци тощо. Лондон також пропонує одні з найкращих у світі покупок, що додає місту привабливості.

3. Район затоки

Згідно з дослідженням Henley & Partners, район затоки в Каліфорнії, який включає Сан-Франциско та Кремнієву долину та є домом для 285 000 мільйонерів, а також 629 сантимільйонерів і 63 мільярдерів, є центром технологій. У період з 2012 по 2022 рік кількість заможних людей у ​​районі затоки зросла на вражаючі 68 відсотків. Зокрема, варто відзначити Лос-Альтос, друге найбагатше місто в США, розташоване на західному кордоні Кремнієвої долини. Типовий сімейний дохід становить 235 278 доларів.

2. Токіо

Другим у списку є Токіо, Японія, насамперед тому, що це місто становить 21 відсоток загального населення країни-мільйонера. Згідно зі звітом, Токіо може похвалитися вражаючою кількістю 250 сантимільйонерів і 14 мільярдерів. Крім того, місто є економічним центром Японії та є домом для всесвітньо відомих компаній, таких як Honda та Sony, які мають свої штаб-квартири в місті.

1. Нью-Йорк

Той факт, що місто Нью-Йорк є найбагатшим мегаполісом на планеті, може не дивувати. Згідно з дослідженням, у місті проживають 58 мільярдерів, 724 сантимільйонери та 340 000 людей із активами понад 1 мільйон доларів. Окрім екстравагантної нерухомості, яка включає пентхаус у центрі Манхеттена вартістю 85 мільйонів доларів, Нью-Йорк також відомий одними з найдорожчих ресторанів у світі, тому мільйонери та мільярдери мають багато можливостей насолоджуватися. Опитування показує, що з 2012 року кількість заможних людей зросла на 40%, що допомогло місту посісти перше місце в цьому списку.

Henley & Partners
Henley & Partners
Henley & Partners
Henley & Partners
Henley & Partners
Henley & Partners
Henley & Partners

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top