Новини

МЗС Ізраїлю звинуватило Ердогана у підтримці терористів

турция

Туреччина відкликала посла з Тель-Авіву через події в Секторі Гази. В Міністерстві закордонних справ Ізраїлю назвали це «ще одним кроком президента Туреччини, який підтримує терористичну організацію ХАМАС».

«Рішення турецького уряду повернути посла для консультацій, поки Держава Ізраїль перебуває у самооборонній війні, … є ще одним кроком президента Туреччини в бік терористичної організації ХАМАС», – йдеться в заяві МЗС. 

Ізраїльське відомство наголошує, що після нападу 7 жовтня бойовики ХАМАС вбили, вбили та стратили понад 1400 людей та взяли 240 осіб в заручники.

«Крім того, терористи ХАМАСу використовують населення Гази як живий щит, не даючи їм пройти в безпечні зони та викрадаючи у них пальне, їжу та питну воду. ХАМАС є справжнім ворогом палестинського народу і здійснює військові злочини та злочини проти людства», – додають в повідомленні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top