Новини

В Одесі створили Асоціацію благодійних фондів «Одеса Хаб Україна»

З початком війни в нашій країні, благодійні та волонтерські організації працюють на спільну перемогу, допомагаючи військовим на передовій та мешканцям у тилу.

Але самотужки працювати не завжди просто, тому п’ять одеських благодійних організацій об’єдналися в асоціацію «Одеса Хаб Україна», для більш ефективної роботи, до якої увійшли:

Благодійний фонд «Рідний Берег», започаткований політиками Олегом Радковським та Михайлом Поживановим;

Благодійний фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова;

Благодійний фонд «Блага справа», депутата облради Олександра Барського;

Волонтерська організація «Одеса не зламана», Михайла Сосновських;

«Жіночий загін допомоги Help Odessa Ukraine», Катерини Карпової.

За словами першого заступника голови голови Одеської облради Олега Радковського, об’єднання зусиль фондів дозволить ефективніше доставляти гуманітарні вантажі, та розширить охоплення людей, які потребують допомоги.

«Чотири місяці війни показали справжню силу українських волонтерів. Вони знаходять, доставляють та допомагають. Це другий фронт нашої боротьби та підтримка України. Я впевнений, що створена асоціація «Одеса Хаб Україна» допоможе багатьом людям. Разом працюємо на перемогу», — зазначив Олег Радковський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top