Новини

Олег Радковський: Питання житла для переселенців є першочерговим

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський відвідав з робочим візитом Стрюківську та Андрієво-Іванівську громади Березівського району області.

Як розповів політик, що також очолює осередок партії «Батьківщина» в Одеській області, в ході зустрічі з головою Стрюківської ОТГ, Олександром Афанасьєвим, обговорили першочергові питання по ремонту амбулаторії та будівництву масложиркомбінату в громаді.

В Андрієво-Іванівській ОТГ, Олег Радковський зустрівся з головою громади Олександром Гвоздіком. Обговорили питання по обладнанню стоматологічного кабінету в місцевій амбулаторії, та пошуку можливостей для закупівлі додаткового загального обладнання для медзакладу громади.

«В ході поїздки, разом з нашими депутатами від «Батьківщини» з Березівської райради, Володимиром Сорохманюком та Світланою Рош, ми зустрілись з головами громад та обговорили напрямки допомоги в переобладнанні медзакладів та питання житла для переселенців. Наразі будемо шукати можливості для їх вирішення через обласний і центральний бюджети, та за допомоги благодійних організацій та фондів», — розповів Олег Радковський.

Також політик зазначив, про важливий напрямок роботи по забезпеченню вимушених переселенців житлом.

«На сьогодні це дуже важливе питання, і ми маємо його вирішити якнайшвидше. Уже зараз в Стрюківській громаді розміщено 150 переселенців, а в Андрієво-Іванівській — 270 чоловік. Але в Стюківській ОТГ ми вже опрацьовуємо проект будівництва гуртожитку для переселенців, і я впевнений в його успішній реалізації», — додав Олег Радковський.

Окрім зустрічей з головами громад, політики роздали вимушеним переселенцям гуманітарну допомогу, в рамках роботи благодійного фонду «Рідний берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top