Новини

В міськраді створили робочу групу для підготовки Всесвітньої виставки EXPO 2030 в Одесі

Міськрада Одеси розпочала підготовку до можливого проведення виставки EXPO 2030, яка є відкритим міжнародним майданчиком для демонстрації передових технічних та технологічних досягнень. Черговим кроком по підготовці до EXPO 2030 стало створення спеціальної робочої групи у міськраді, про що йдеться у розпорядженні на сайті міськради.

В тексті документа повідомляється про створення «робочої групи з питання реалізації комплексу заходів для забезпечення проведення у місті Одесі Всесвітньої виставки «Експо – 2030»» та затверджується її склад.

В додатку до розпорядження опублікований саме склад робочої групи, до якої увійшли мер Геннадій Труханов, ексголова Одеської військової адміністрації Сергій Гриневецький, заступники міського голови Сергій Тетюхін, Олег Бриндак та Дмитро Жеман, а також ряд керівників департаментів Одеської міськради.

Нагадаємо, всесвітні виставки Експо є найбільш масштабними світовими заходами, на кшталт Олімпійських ігор. Україна подала заявку на проведення ЕХРО 2030 у місті Одеса в позаминулому році. В рамках заходу, що відбувається раз на п’ять років, країни презентують свої здобутки в інноваціях, технологічних розробках, демонструють свою культуру, традиції та пропонують своє бачення майбутнього.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top