Новини

Правоохоронці із представниками Нацбанку проводять обшуки в офісах IBOX Bank

Monobank назвав альтернативний спосіб поповнення карток без комісії

Слідчі дії, за інформацією журналістів, проводять у рамках розслідування можливої ​​участі банку у відмиванні грошей грального бізнесу.

За даними журналістів, обшуки в офісах IBOX Bank проводять співробітники Служби безпеки, Нацбанку та Бюро економічної безпеки.

ЗМІ стверджують, що слідчі дії проходять у рамках розслідування можливої ​​участі банку у відмиванні коштів, отриманих від грального бізнесу. Саме через це, за словами журналістів, 7 березня Нацбанк позбавив IBOX Bank ліцензії.

Monobank назвав альтернативний спосіб поповнення карток без комісії

Співвласник Monobank Олег Гороховський пояснив, як поповнити платіжні картки без комісії.

Завдяки термінальним мережам EasyPay та City24, а також через каси банків-партнерів (Універсал Банк, Укргазбанк, А-Банк) є можливість поповнити картку. Про це повідомив співзасновник фінансового проекту у своєму Telegram.

У повідомленні він зазначив, що показники поповнення карток щомісяця були надзвичайно інтенсивними. Мережа терміналів поповнення iBox орієнтовно брала 12-15 млрд грн.

«Ми зробили це за півдня», – зазначив він.

Олег Гороховський зазначив, що фінустанова успішно впоралася з цим викликом. «План Б» фахівці організації реалізували за кілька годин і зуміли налагодити відповідну роботу.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top