Новини

В армії Росії назріває етнічний конфлікт

підари

Сили спецоперацій на своєму сайті Центр національного спротиву повідомляють, що в окупаційній армії назріває етнічний конфлікт між тувинцями й росіянами, повідомляє Спротив

За даними українського підпілля, все частіше військовослужбовці тувинці в рядах окупаційного війська конфліктують з росіянами.

«Нерідко такі суперечки закінчуються застосуванням холодної чи вогнепальної зброї із летальними наслідками. Причини ворожнечі доволі банальні — це ворожнеча на основі традиційної зверхності росіян до поневолених нею народів та боротьби за розподіл військового спорядження», — повідомили у ССО.

Там наголошують, що особливо бурхливо з’ясування міжетнічних стосунків «відбувається після надмірного вживання алкоголю».

Центр національного спротиву також зазначає, що за часи десятиліття очолювання Сергієм Шойгу російського міністерства оборони, йому вдалось розбудувати систему преференцій для його одноплемінників-тувинців, тому провадження порушених проти них справ у військовій прокуратурі намагаються приховати або ж відкласти у “довгий ящик”.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top