Новини

Умєров проінформував про отримання винищувачів F-16

F-16

Україна вже у короткостроковій перспективі отримає західні багатоцільові винищувачі F-16. Про це повідомив у ефірі телемарафону міністр оборони Рустем Умєров.

За словами Умєрова, Україна готується до отримання літаків F-16, працюючи над підготовкою як інфраструктури, так і технічного обладнання. Разом із тим готуються пілоти й технічна команда.

«Короткостроково ми отримаємо літаки F-16. Середньостроково, на перспективу, для майбутнього, ми також робили замовлення на майбутнє для Сил оборони майбутнього, але це 2027-2030 рік. Робота йде, скоро ми їх будемо отримувати», — наголосив міністр.

Очільник Міноборони зауважив: «Ми обговорюємо не лише F-16, перелік величезний. Як я і казав, жодних лімітів на передачу технологій немає».

Нагадаємо, раніше голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба зробив важливу заяву щодо появи F-16 в Україні. З його слів, наразі продовжується робота Центру з підготовки наших пілотів і техніків для використання винищувачів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top