Новини

Південна Корея назвала умови надання зброї Україні

корея

Сеул ухвалюватиме рішення про підтримку Києва зброєю, орієнтуючись на те, як діятиме новий військовий пакт між Москвою та Пхеньяном. Про це заявив президент Південної Кореї Юн Сок Йоль в інтерв’ю Reuters.

За його словами, мова про такі галузі, як торгівля зброєю, передача військових технологій і допомога стратегічними матеріалами.

Юн заявив, що обговорить з лідерами НАТО явну загрозу, яку Північна Корея становить для Європи, поглиблюючи військові зв’язки з Росією, попередивши, що Москві доведеться обирати між двома Кореями, в яких лежать її справжні інтереси.

Відносини між Південною Кореєю та Росією зіпсувалися після того, як Москва отримала партії балістичних ракет та артилерії з Пхеньяну для війни проти України.

Південна Корея висловила протест, коли Путін відвідав Пхеньян у червні та підписав із лідером Кім Чен Ином договір, що передбачає взаємну оборону.

Юн, що став першим південнокорейським лідером, який був присутнім на саміті НАТО в 2022 році, збирається вирушити на захід у Вашингтоні, беручи участь у подібній зустрічі втретє.

Південна Корея разом з Австралією, Японією та Новою Зеландією складає четвірку азіатсько-тихоокеанських партнерів, які приєднаються до переговорів 10 та 11 липня.

Юн наполягає на зміцненні зв’язків у сфері безпеки з Європою та іншими союзниками США, щоб стримати ядерну та ракетну загрозу Північній Кореї.

Південна Корея виведе своє партнерство з НАТО на новий рівень у вересні за допомогою навчань з кіберзахисту, в яких вона планує взяти участь країн-членів НАТО, організованих розвідувальною агенцією країни, сказав Юн.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top