Новини

Український контрнаступ розпочнеться за місяць, – міністр оборони Естонії Ханно Певкур

Volodymyr Zelenskyi

Найбільшою перешкодою для початку українського контрнаступу залишається дощова погода

Контрнаступ ЗСУ розпочнеться через місяць, оскільки зараз активним діям заважає дощова погода. Про це Певкур сказав в інтерв’ю ERR після наради Групи підтримки України на військовій базі Рамштайну у Німеччині.

За словами міністра оборони Естонії Ханно Певкура, найбільшою перешкодою для початку українського контрнаступу залишається дощова погода і до початку активних бойових дій пройде не менше місяця.

«Якщо послухати думки, що [звучали на базі] Рамштайн, то може пройти ще місяць, перш ніж ми зможемо говорити про реальний контрнаступ. Якщо погода зміниться, це може статися і раніше. Якщо ні, то мине місяць, можливо два», – сказав Певкур.

За його словами, на сьогодні перешкодою є не відсутність, наприклад, танків Abrams, а погодні умови в Україні.

«Танки Abrams не є визначальними у весняному наступі. Коаліція [країн, які надали Україні танки] Leopard була сильною, і досить багато техніки вже перекинуто в Україну, і досить багато її перебуває на шляху туди. Найбільшою перешкодою для контрнаступу, яка, ймовірно, відбудеться, є погода. Погода досить дощова, і це ускладнює пересування важкої техніки. Українці швидше чекають на покращення погоди, щоб почати більш масштабне звільнення територій», — сказав Певкур.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top