Новини

Українських біженців у Швейцарії змусять продати авто заради допомоги

Влада має намір позбавити переселенців соціальної допомоги від держави

Сотні біженців з України у Швейцарії змушені будуть продати свої автомобілі, інакше влада має намір позбавити переселенців соціальної допомоги від держави. Про це повідомляє 20 Minuten.

Автомобілі потрібно продавати, якщо їхня вартість перевищує розмір виплат, а це кілька тисяч франків. Сума відрізняється від регіону до регіону. Ті кошти, які біженці зможуть отримати, вони повинні будуть витратити на забезпечення своїх потреб.

Так, у кантоні Люцерн, згідно з приписом влади, автомобіль потрібно продати, якщо його вартість перевищує чотири тисячі франків. Це розмір допомоги на людину. Або десять тисяч франків на сім’ю. Продати автомобіль потрібно встигнути за місяць, інакше власника машини позбавляють соціальних виплат.

Владі Люцерну відомо про 141 українського біженця, який має транспортний засіб. З них 132 особи отримали соцдопомогу у лютому. На думку влади, вартість більшості автомобілів перевищує розмір допомоги від держави. Такі ж правила зараз запроваджуються і в інших кантонах Швейцарії, включаючи Берн, Базель-Штадт, Цюріх та Аргау.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top