Новини

NASDAQ має намір провести делістинг акцій «Яндекса», Ozon, Qiwi та HeadHunter

Стверджують, що це не вплине на їхню операційну діяльність

Біржа NASDAQ планує провести делістинг цінних паперів низки компаній. Йдеться про «Яндекс», Ozon, Qiwi та HeadHunter. «Яндекс» і Ozon стверджують, що це не вплине на їхню операційну діяльність.

Американський торговий майданчик повідомив Yandex NV , Ozon Holdings Plc , Qiwi Plc і HeadHunter Group Plc , що їх акції будуть виключені з лістингу з 24 березня, якщо компанії не оскаржать рішення.

«Яндекс» повідомив, що отримав повідомлення про плани з делістингу акцій компаній класу А. «Найближчим часом компанія подасть у NASDAQ апеляцію», — йдеться в повідомленні компанії, яке надійшло в «Ъ».

«Яндекс» вважає, що можливий делістинг ніяк не вплине на операційну діяльність компанії. Сервіси працюватимуть як і раніше, а «розрахунки з партнерами продовжуватимуть виконуватися в строк та в повному обсязі». «Всі раніше анонсовані програми підтримки партнерів залишаться в силі», — йдеться в повідомленні. Незалежно від майбутнього рішення NASDAQ, акції «Яндекса» продовжать торгуватися на Мосбіржі. Компанія вважає, що для інвесторів нічого не зміниться, торги відбуватимуться у звичайному режимі.

Ozon поки що вивчає процес оскарження делістингу. Російська компанія повідомила, що, за правилами біржі, у разі апеляції процес делістингу буде припинено до винесення письмового рішення спеціальною комісією. Слухання щодо оскарження має бути проведене протягом 45 днів «з моменту надходження запиту компанії».

«За будь-якого розвитку подій рішення про делістинг ніяк не впливає на операційну діяльність компанії і не порушує її фінансову стійкість. Ми продовжуємо розвивати наш бізнес», — йдеться у повідомленні Ozon, яке надійшло до «Ъ». Компанія наголосила, що вона завжди виконувала всі вимоги NASDAQ. Ozon також звернув увагу, що не перебуває під санкціями.

Наприкінці лютого 2022 року на NASDAQ було припинено торги акціями компаній з основним бізнесом у Росії. Рішення було ухвалено на тлі введення військ РФ в Україну

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top