Новини

Українські військові не брали участь у рейді на Білгородську область Росії – NYT

Бєлгородської області РФ

Захисники України «в основному діяли як підтримка»

Українські військові не брали участь у рейді Легіону Свобода Росії та Російського добровольчого корпусу на території РФ.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на українського високопоставленого чиновника, який спілкувався із журналістами на умовах анонімності.

За словами співрозмовника NYT, захисники України «в основному діяли як підтримка» та захищали український кордон у районі рейду росіян на випадок контратаки з території країни-агресора.

Бойовики, які взяли на себе відповідальність за рідкісний напад на українському кордоні в Бєлгородській області Росії, є членами добровольчого загону, що складається з громадян Росії, які воювали разом з українськими силами проти власної країни.

Легіон «Вільна Росія», як називається добровольчий підрозділ, був створений у серпні минулого року, щоб дати можливість росіянам, які виступають проти війни Кремля в Україні, взяти до рук зброю та воювати разом з українцями. Бойові дії цих антикремлівських російських добровольців обмежувалися здебільшого лінією фронту в Україні, переважно в Бахмуті та навколо нього.

Ситуація змінилася цього тижня, коли група оголосила, що її бійці разом з росіянами з іншої групи під назвою Російський добровольчий корпус перетнули кордон і «звільнили» кілька населених пунктів на території Росії. У вівторок легіон «Вільна Росія» заявив, що бої в Бєлгородській області тривають, хоча Міноборони Росії заявило, що всі бійці, які не були вбиті, були відкинуті в Україну.

«Це перша операція Легіону на території Росії, і надалі масштаби наших дій будуть тільки збільшуватися», — зазначив у тексті російський боєць, який носить позивний «Цезар» і брав участь в операції. повідомлення.

Крім того, чиновник визнав, що російські добровольці також зазнали втрат під час операції. При цьому вони були «недостатніми, щоб позначитися на їх боєздатності». Інших подробиць урядовець не повідомив.

Донедавна Легіону «Вільна Росія» приділялося мало уваги, частково для того, щоб захистити солдатів та їхні родини від репресій з боку Росії, а також через небажання України висвітлювати подвиги солдатів, чия рідна країна вбила так багато українців.

Кілька сотень росіян були направлені на лінію фронту на сході України, повідомили офіційні особи, але українські військові не розголошують, скільки саме росіян воюють на українському боці.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top