Наука та технології

Microsoft додасть до Windows 11 помічника зі штучним інтелектом Copilot

Windows

Операційна система Windows 11 стане першою платформою для ПК із централізованою підтримкою штучного інтелекту

Компанія Microsoft продовжує активно впроваджувати технології штучного інтелекту у свої продукти. Раніше був доданий помічник на базі ChatGPT у пошуковик Bing. Тепер схожий помічник буде додано до операційної системи Windows 11.

Як заявили в Microsoft, з прем’єрою Windows Copilot операційна система Windows 11 стане першою платформою для ПК із централізованою підтримкою штучного інтелекту. Кнопка Microsoft Copilot розташована в центральній частині панелі завдань, під час виклику відкриється бічна діалогова панель. За даними компанії, спільно з ШІ-ботом у Bing та фірмовими, а також сторонніми плагінами, користувачі зможуть втілювати в життя свої ідеї, виконуючи за допомогою ШІ складні проекти, не відволікаючись на перемикання між численними додатками.

Помічник зможе відповідати на прості та складні питання, спрощуючи взаємодію з різною інформацією та стане доступним для виклику при роботі в будь-яких додатках, незалежно від того, чим займається користувач – шукає натхнення, будує плани, спілкується чи творить. Наприклад, якщо потрібно спланувати поїздку із сім’єю Microsoft Copilot допоможе підібрати квитки та житло. Також помічник зможе за запитом змінювати налаштування системи та виконувати інші операції з ОС та додатками. У Windows Copilot можна підключати модулі для Bing Chat, щоб працювати із зовнішніми програмами.

Попередня версія Windows Copilot для Windows 11 стане доступною у червні. Висока ймовірність, що нове рішення стане загальнодоступним вже в осінньому оновленні, хоча в компанії поки що не називали точних термінів релізу.

Microsoft має намір підтримувати тісні зв’язки із розробниками ChatGPT. Відомо, що OpenAI і Microsoft домовилися про використання у майбутньому спільного для ChatGPT та Bing формату плагінів (які в Bing поки що відсутні), у тому числі створюваних сторонніми розробниками. Крім того, Microsoft працює над плагінами для Microsoft 365 Copilot. Очікується, що в ході конференції Build для розробників компанія представить понад 50 плагінів, включаючи Atlassian, Adobe, ServiceNow, Thomson Reuters, а на черзі — «ще тисячі».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top