Новини

Українські морські дрони вразили судно в Новоросійську

В Краснодарському краї Росії вночі 4 серпня пролунали вибухи. Українські морські дрони атакували військово-морську базу в Новоросійську.

Наразі у порту Новоросійська встановили тимчасову заборону на рух суден.

У СБУ кажуть, що це вони разом з МВС стоять за операцією, і що в її результаті був серйозно пошкоджений один корабель — великий десантний корабель РФ «Оленегорский горняк». На відео можна побачити суттєвий крен судна.

Пошкоджений десантний корабель РФ «Оленегорский горняк».

Також повідомляють про вибухи на терміналі Каспійського трубопровідного консорціуму (КТК) — великої міжнародної нафтопровідної системи, яку збудували для доставки нафти з Казахстану на термінали в Чорному морі поблизу порту Новоросійськ.

Відео з українського морського дрону

На відео, яке оприлюднило відомство, видно, як надводний дрон СБУ, насичений 450 кілограмами тротилу, атакує ворожий корабель, де перебуває близько 100 осіб екіпажу.

Новоросійськ — головний російський порт на Чорному морі та військово-морська база. Він розташований приблизно за сто кілометрів по прямій від Керченської протоки та Кримського мосту, по якому Україна вже завдавала удару морськими безпілотниками.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top