Новини

Україна відкриє повітряний простір відразу після завершення воєнних дій, – «Украерорух»

«Украерорух» відреагував на прогноз Європейської організації безпеки повітряної навігації

«Украерорух» відреагував на прогноз Європейської організації безпеки повітряної навігації щодо ймовірності відновлення польотів в Україні лише з кінця 2029 року.

Український повітряний простір буде відкритий одразу після завершення військових дій та перемоги України.

Про це заявив «Украерорух».

Сьогодні, 11 квітня, Євроконтроль (Європейська організація з безпеки аеронавігації, що об’єднує 41 країну та займається підтримкою Європейської авіації у всіх її аспектах) опублікував оновлений прогноз щодо відновлення польотів у європейському регіоні.

Зазначимо, що Євроконтроль спрогнозував, що обмеження на польоти цивільної авіації у повітряному просторі України, Росії та Білорусі можуть зберегтися до 2029 року. Проте в «Украерорусі» зазначили, що організація двічі на рік видає/оновлює 7-річні прогнози повітряного руху по всіх країнах-членах та в цілому по Європейському регіону.

«Ці фактори вважаються такими, що діятимуть до кінця обрію планування, тобто до 2029 року, — через відсутність на сьогоднішній день інших підтверджених вхідних даних для прогнозування», — кажуть в «Украероруху».

Закриття повітряного простору України для цивільних польотів через військові дії, суттєві обмеження польотів у повітряному просторі Молдови (також з міркувань безпеки), Росії та Білорусі (санкційні заборони), суттєве зменшення польотів у Польщі, Балтійських, Скандинавських країнах та збільшення інтенсивності польотів у південно-східній частині Європи (з метою обльоту закритих зон) тощо.

Євроконтроль не використовує воєнні прогнози/аналітику/припущення для створення своїх прогнозів. Після появи нових об’єктивних факторів, як завершення війни та переформатування мережі маршрутів, прогноз оновлять з використанням нових даних.

До того ж, попри обставини форс-мажору, викликані військовою агресією РФ, Україна повноцінно готується до відновлення польотів у своєму повітряному просторі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top