Новини

У РФ ухвалили в остаточному читанні закон про єдиний реєстр військовозобов’язаних

У Росії чоловікам тепер присилатимуть електронні повістки

У Росії чоловікам тепер присилатимуть електронні повістки та заборонять їм виїзд за кордон. А якщо електронну повістку «не помітити» — можна отримати покарання.

Державна дума у ​​вівторок прийняла в остаточному III читанні закон про єдиний реєстр військовозобов’язаних у Росії.

Депутати одноголосно ухвалили законопроект з усіма поправками до ФЗ «Про військовий обов’язок та військову службу». Далі його має схвалити Рада Федерації, потім він піде на підпис президенту Володимиру Путіну.

МВС, ФНП, ЦВК, федеральні суди, Фонд пенсійного та соціального страхування РФ, медичні організації, освітні та наукові організації, Міносвіти, органи держвлади суб’єктів РФ повинні надавати в електронному вигляді необхідні для ведення військового обліку відомості про громадян.

«Якщо не зайшов в особистий кабінет на » Госуслуги» — це ваші проблеми», — так депутат Держдуми Андрій Луговий пояснив, як працюватиме система з електронними повістками для військовозобов’язаних.

За його словами, законопроєкт допоможе людям «почуватися спокійніше» і створить реєстр військового обліку.

Водночас, якщо ви в тайзі й у вас немає доступу до » Госуслуг» — не біда, адже рано чи пізно ви повернетеся в Мережу. Однак якщо ж ви вирішите довго «не звертати уваги» на отриману повістку, то можна упіймати купу обмежень, як-от заборону на виїзд із країни або ж позбавлення можливості взяти кредит.

У РФ ухвалили в остаточному читанні закон про єдиний реєстр військовозобов’язаних

Головне:

  • Закон передбачає можливість дублювання традиційних повісток в електронному вигляді.
  • Порядки можуть бути надіслані громадянам у письмовій формі під розписку, поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення, а також в електронній формі.
  • Забороняється виїзд з країни громадянам, які отримали повістку, до їх візиту до військкомату.
  • Обмеження на право керування автомобілем для ухиліста, якщо він не прийшов на порядок денний протягом 20 днів з його отримання.
  • Зарахування до запасу може здійснюватися без особистої явки до військкомату на підставі відомостей про громадян.
  • ФНП, МВС, ЦВК, Міносвіти, суди, медорганізації, соцфонди будуть зобов’язані зливати дані чоловіків для військового обліку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top