Новини

Україна перемогла зимовий терор Путіна, — глава МЗС Куліба

Ми вистояли найважчу в своїй історії зиму

Сьогодні Путін зазнав п’ятої великої поразки з дня повномасштабного вторгнення: Україна перемогла його зимовий терор. З 1 березня це можна вважати вже п’ятою поразкою російського президента. Євросоюз також не став без російського газу.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Facebook.

«Ми вистояли найважчу в своїй історії зиму. Нам було холодно і темно, але ми були незламні. Разом з нами пліч-о-пліч стояли партнери із своєю допомогою. Переміг і ЄС, який всупереч московському реготу також не замерз без російського газу. Росії одна порада: задихніться своїм газом і подавіться своїми ракетами», – зазначив міністр.

Перша поразка, на думку Кулеби, була тоді, коли ми з перших хвилин наступу не дали Путіну паралізувати нас страхом.

Друга — коли ми зірвали план російського бліцкригу.

Третьої поразки ми завдали РФ на дипломатичному фронті: світова коаліція за Україну, резолюції, ізоляція, потоки зброї, санкцій, енергетичної, фінансової та гуманітарної допомоги Україні.

Четверта поразка – втрата Росією великої частини окупованих територій України внаслідок ефективних дій та контрнаступів ЗСУ і решти Сил оборони України, зауважив очільник МЗС

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top