Здоров'я

Пандемія COVID-19, найімовірніше, виникла через витік вірусу з лабораторії у Китаї, — директор ФБР

Директор Федерального бюро розслідувань США Крістофер Рей заявив, що пандемія Covid-19, ймовірно, була спричинена витоком вірусу з китайської лабораторії в Ухані. За його словами, вона контролювалася владою Китаю. Про це він сказав в ефірі телеканалу Fox News 28 лютого.

«ФБР вже давно вважає, що причиною пандемії, швидше за все, є потенційний інцидент у лабораторії в Ухані. Тут ви говорите про потенційний витік з лабораторії, який контролює китайський уряд», — сказав представник американської спецслужби.

Крістофер Рей також висловив думку, що Пекін працює над тим, щоб завадити розслідуванню з боку США та інших членів міжнародної спільноти.

«Китайський уряд, як мені здається, робить все можливе, щоб спробувати зірвати і заплутати роботу тут. Робота, яку ми виконуємо, робота, яку виконує наш уряд та близькі іноземні партнери. І це сумно для всіх», — зазначив директор ФБР.

Декількома днями раніше видання The Wall Street Journal повідомило, що експерти міністерства енергетики США дійшли висновку, що причиною пандемії коронавірусної інфекції, швидше за все, став витік у лабораторії в Китаї.

28 лютого Слідчий ООН заявив, що на його думку, Covid-19 з’явився в результаті «небезпечного» лабораторного експерименту в Ухані. На його думку, дослідження проводилися на «олюднених» мишах.

«Міненерго тепер згідно з ФБР, що вірус, ймовірно, почав поширюватися через інцидент у лабораторії у КНР», — йдеться у публікації.

Міністерство дійшло такого висновку, вивчивши нові розвіддані. ФБР зробило схожий висновок, використовуючи власні джерела у 2021 році.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top