Новини

Фінляндія розпочала будівництво трикілометрового паркану на кордоні з РФ

Фінляндія розпочала будівництво запланованого 200-кілометрового паркану на кордоні з Росією в районі прикордонного переходу Іматра-Світогірськ, повідомила у вівторок прикордонна служба країни, оскільки Гельсінкі побоюється, що Москва може використати потоки мігрантів на кордоні з політичною метою.

Роботи на місцевості розпочнуться у вівторок «з розчищення лісу і продовжуватимуться таким чином, щоб у березні можна було розпочати будівництво доріг та встановлення огорож», — йдеться у заяві прикордонної служби Фінляндії.

Очікується, що трикілометровий пілотний проект на південно-східному прикордонному переході в Іматрі буде завершено до кінця червня.

Будівництво ще 70 кілометрів, переважно на південному сході Фінляндії, відбуватиметься у період з 2023 по 2025 рік.

Загалом Фінляндія планує огороджувати 200 кілометрів свого 1300-кілометрового кордону з Росією вартістю близько 380 мільйонів євро (близько 400 мільйонів доларів).

Раніше прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін заявляла, що проект спрямований на покращення прикордонного контролю та безпеки країни. Серед іншого, такі заходи допоможуть боротися з нелегальною міграцією.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top