Новини

У Пентагоні назвали основну тему «Рамштайну» на тлі відсутності грошей США для України

Засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн» відбудеться 23 січня

Засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн», яке відбудеться 23 січня, буде присвячене довгостроковим потребам України. Про це заявила заступник прес-секретаря Пентагону Сабріна Сінгх, повідомляє AP.

«Незважаючи на те, що ми не можемо надати нашу допомогу в галузі безпеки прямо зараз, наші партнери продовжують це робити», — сказала Сінгх.

Зустріч буде віртуальною, оскільки міністр оборони Ллойд Остін все ще відновлюється вдома після ускладнень лікування раку простати.

Пентагон оголосив про свою останню допомогу Україні у сфері безпеки 27 грудня. Пакет вартістю 250 млн доларів включав 155-міліметрові снаряди, зенітні ракети «Стінгер» та інші предмети, взяті з існуючих запасів США.

З того часу США не змогли надати допомогу, оскільки гроші на поповнення цих запасів закінчилися, а Конгрес ще не затвердив додаткових коштів.

Допомога Україні та Ізраїлю на суму понад 110 млрд доларів зупинилася через розбіжності між Конгресом та Білим домом щодо інших політичних пріоритетів, включаючи додаткову безпеку на кордоні США та Мексики.

Після вторгнення Росії в лютому 2022 року США надали Україні понад 44,2 мільярда доларів допомоги у сфері безпеки. З них близько 23,6 мільярда доларів було вилучено з наявних військових запасів, а майже 19 мільярдів доларів було надіслано у формі довгострокових військових контрактів на предмети, які будуть закупівля займає місяці. Таким чином, навіть якщо кошти закінчилися, частина раніше придбаної зброї продовжуватиме надходити. Додаткові 1,7 мільярда доларів США були надані Державним департаментом США у формі іноземного військового фінансування.

США та близько 30 міжнародних партнерів також продовжують навчання українських військових, і на сьогоднішній день навчено загалом 118 000 українців у різних точках світу, сказав полковник Марті О’Доннелл, речник армії США в Європі та Африці.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top