Новини

У НАТО заявили, що підтримка України не зміниться з настанням зими

За словами голови Військового комітету Альянсу, війна Росії проти України стала початком нової доби глобальної безпеки

Голова Військового комітету Північноатлантичного Альянсу адмірал Роб Бауер запевнив, що НАТО не змінить підтримки України, проти якої веде повномасштабну війну Росія з настанням зими.

Про це голова Військового комітету Північноатлантичного Альянсу адмірал Роб Бауер сказав на конференції Військового комітету НАТО в суботу, 17 вересня.

«Надзвичайна сміливість українських збройних сил і українського народу знову і знову візьме гору над опонентом. Союзники НАТО підтримуватимуть їх стільки, скільки потрібно. Наближається зима, але наша підтримка залишиться незламною», — запевнив він.

За словами голови Військового комітету Альянсу, неспровокована війна Росії проти України стала початком нової епохи глобальної безпеки і є «більшою, ніж сама Україна».

«Напад зазнав весь міжнародний порядок, заснований на правилах. Це, а також терористичні угруповання, що використовують асиметричні засоби ведення війни та створюють глобальні та локальні кризи, а також Китай, який масово нарощує військові зусилля і вдається до небезпечної риторики, – все це тяжіє над нами», — зазначив Бауер.

Глава Військового комітету також наголосив, що перед НАТО стоїть «священне завдання захищати мільярд громадян, які мешкають на його території, завжди планувати і думати наперед».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top