Волонтерство

Напрямки роботи Фонду «Шляхетна справа»

Волонтери продовжують надавати всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни та вимушеним переселенцям.

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов та його команда продовжують надавати всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни та вимушеним переселенцям.

Вони неодноразово підтримують бійців евакуаційної 28-ї роти, якою опікуються з перших днів повномасштабної війни.

Бійці цієї роти регулярно несуть службу на передньому краї фронту, витягують поранених та підбиту техніку – найчастіше під шквальним вогнем противника. Якраз недавно частина бійців тільки-но повернулася з «передка».

Воїни отримали від волонтерів продукти, плитоноски, медикаменти, засоби гігієни та багато чого іншого.

Між тим, хлопцям також ще потрібні компресори, батареї для дронів, акумулятори, дуже потрібні спальники. Тому всіх небайдужих до долі нашої країни просять долучитися та допомогти нашим захисникам. Важлива кожна копійка! Зробити це можна на офіціальному сайті Фонду https://cf-noble-cause.com.ua/.

Крім того, Благодійний фонд продовжує допомагати Тарутинській ОТГ на Одещині, куди, рятуючись від війни, переїхало багато переселенців. Днями волонтери «Шляхетної справи» привезли до ОТГ понад три тонни продуктів харчування, гігієни тощо.

Додамо, що за офіційною інформацією, вже наступного тижня до Тарутинської ОТГ прибуде ще 1 тисяча вимушених переселенців із Херсонщини, тож допомога від волонтерів вкрай необхідна.

Підтвердженням цього є й численні подяки Благодійному фонду від місцевої влади, які просять волонтерів не зупинятися і продовжувати свою активну допомогу переселенцям.

А на понеділок, 19 вересня, заплановано вручення Почесної грамоти керівнику фонду Сергію Шутову та всій його команді від вдячної влади Тарутинської ОТГ.

Окрему подяку за надання допомоги Благодійний Фонд «Шляхетна справа» висловлює Місії Євразія Молдова, зокрема:
▪️ «Церкві без стін» Кишинів
▪️ Диакону Церкви — Марину Апостолу
▪️ Пастору Церкви — Бєлєву Олександру

Крім того, нагадуємо, що Фонд також збирає гроші на автомобіль типу невеликої вантажівки або Мерседеса «Спрінтер» для розвезення гуманітарної допомоги. Це вкрай важливо, тому всіх, хто може долучитися, просять зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua/. Також, якщо хтось може надати авто, прохання дзвонити за номером +380679921702.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top