Новини

У компанії «Київстар» прокоментували масштабний збій зі зв’язком

Причиною збою в «Київстар» стала атака хакера на ядро мережі

«Київстар» офіційно підтвердив атаку хакерів. Персональні дані не скомпрометовані

«Вранці 12 грудня мережа зв’язку Київстару стала мішенню потужної атаки хакера, яка стала причиною технічного збою, в результаті якого тимчасово недоступні послуги зв’язку і доступу в інтернет», — повідомили в прес-службі компанії «Суспильному».

Повідомляється, що для фіксації обставин та наслідків протиправних дій щодо втручання у діяльність мережі «Київстару» оператор залучив представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб, які зараз працюють в офісі компанії.

«Станом на даний момент відомо, що персональні дані абонентів не скомпрометовані. Наразі фахівці оператора працюють над усуненням наслідків атаки хакера для якнайшвидшого відновлення зв’язку та надання сервісів», — йдеться в заяві.

Збій «Київстару» частково вплине на роботу деяких терміналів та банкоматів «ПриватБанку» — ЗМІ з посиланням на представника банку.

«Деяка частина всіх банків, банкоматів та POS-терміналів працюють на мобільних картах. Для терміналів, які працюють на картках «Київстару», звісно, ​​ця проблема впливає на їхню роботу».

Віце-прем’єр-міністр Кубраков заявив, що «Київстар» відновить роботу через чотири-п’ять годин.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top