Новини

ГУР зламало федеральну податкову службу РФ і атакував ІТ-компанію

Кіберпідрозділ ГУР зламав сервери федеральної податкової служби РФ і атакував ІТ-компанію, яка займалася їх обслуговуванням.

Як повідомили у ГУР Міноборони, фактично йдеться про повне знищення інфраструктури одного з основних державних органів Росії та численних супутніх податкових даних за великий тимчасовий період.

«Під час спецоперації військовим розвідникам вдалося проникнути в один із добре захищених ключових центральних серверів федеральної податкової служби (ФНС РФ), а далі — у понад 2300 її регіональних серверів по всій Росії, а також на території тимчасово окупованого Криму», — йдеться у повідомленні.

Інтернет-трафік податкових даних у масштабах усієї РФ опинився в руках військової розвідки України. За оцінками фахівців, параліч у роботі ФНП РФ триватиме щонайменше місяць. Водночас, реанімація податкової системи держави-агресора в повному обсязі неможлива.

Паралельно таким же чином було атаковано російську ІТ-компанію Office.ed-it.ru, яка обслуговувала ФНС РФ.

У ГУР кажуть, що в результаті двох кібератак повністю ліквідовано конфігураційні файли, які роками забезпечували функціонування розгалуженої податкової системи РФ — знищено всю базу даних та її резервні копії (backup).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top