Новини

Данілов зробив відверту заяву про невиправдані надії на контрнаступ

Ми були надто оптимістичними, надії не виправдалися

Секретар Ради нацбезпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов визнав, що наступ Сил оборони України не виправдав надій. Про це посадовець розповів у інтерв’ю ВВС.

Данілов сказав, що сподівання України щодо контрнаступу не виправдалися, однак «це не означає, що перемога буде не на нашому боці».

«У травні кожен громадянин нашої країни хотів, щоб війна закінчилася якнайшвидше. Надії були, але вони не справдилися. Те, що ми два роки захищаємо нашу країну, – це вже велика перемога», – сказав Данілов.

Видання зазначає, що українські війська сподівалися повернути частину окупованої Росією території, захопленої після повномасштабного вторгнення, а також перекрити ворожі лінії постачання до Криму. Але, не маючи переваги в повітрі та зіткнувшись із потужною російською обороною, зусилля українських бійців, «схоже, зупинилися з настанням зими». Як вказано в матеріалі, «Данілов визнав, що вони були надто оптимістичні».

«Люди іноді помиляються. Не можна все життя бути відмінником», – зауважив він.

Секретар РНБО також сказав, що зараз ситуація на фронті «дуже складна», а старі підручники з війни, зокрема й НАТО, «мають бути відправлені назад до архівів».

«Не було війни, подібної до тієї, яку ми маємо в нашій країні – ні у 20, ні у 21 столітті», – пояснив Данілов.

Посадовець відмовився розповідати, коли може з’явитися новий поштовх до звільнення окупованих територій України.

«Я можу точно сказати, що ми не зупинимося. Ми продовжимо боротьбу за нашу свободу та незалежність», – наголосив секретар РНБО.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top