Новини

Трамп став першим президентом США, якому зробили тюремне фото

Політик став першим президентом за всю історію США, у кого є тюремне фото

Експрезиденту США Дональду Трампу прибув у в’язницю, 24 серпня, як обвинувачений у кримінальних справах. Там зробили його фотографію та зареєстрували як ув’язненого. Про це повідомляє CNN.

Колишній президент США Дональд Трамп приїхав в округ Фултон у США до в’язниці як обвинувачений у справі про втручання у президентські вибори, де політика зареєстрували як ув’язненого та зробили його фото. Щоправда, у місці позбавлення волі він пробув близько 20 хвилин.

У тюремних записах зазначено, що Трампу у в’язниці округу Фултон було присвоєно номер P01135809. Розгляд справи було завершено швидко, оскільки колишній президент і його адвокати уклали угоду про вихід під заставу в 200 тисяч доларів. Це був перший випадок, коли Трампу довелося внести грошову заставу.

Також політик став першим президентом за всю історію США, у кого є тюремне фото. Трамп опублікував цей знімок у Twitter і підписав його такими словами: «Втручання у вибори! Ніколи не здамося».

Додамо, що цей допис експрезидента США став його першою публікацією у Twitter від січня 2021 року. Тож Трамп порушив власну обіцянку не користуватися цією соцмережею.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top