Новини

Сунака можуть зняти з посади перед виборами до парламенту, — Bloomberg

Міністри, які беруть участь у переговорах, продовжують підтримувати Сунака

В уряді Великої Британії обговорюють можливість замінити прем’єр-міністра Ріші Сунака на посаді глави уряду країни перед виборами до парламенту. Про це повідомляє Bloomberg.

За даними видання, останніми днями міністри кабінету провели приватні дискусії, досліджуючи можливість того, що партія може бути змушена замінити Сунака до виборів у Великобританії, які відбудуться цього року.

Питання полягає в тому, чи допоможе тимчасовий лідер стримати сплеск опозиційної Лейбористської партії, якого багато хто побоюється.

Ріші Сунак отримав підтримку переважної більшості консервативних політиків, які були переконані, що інша зміна лідера завдасть набагато більшої політичної шкоди, ніж його збереження.

Каталізатором переговорів стала низка політичних махінацій, які, здавалося, викрили нездатність Сунака приймати швидкі політичні рішення, включно з оприлюдненням нових обіцянок зниження податків і суперечками щодо расистських висловлювань.

Видання зазначає, що міністри, які беруть участь у переговорах, продовжують підтримувати Сунака і не хочуть зміни керівництва зараз.

Схоже, що жоден суперник не має достатньої підтримки, щоб кинути виклик, що підкріплює надії союзників, що прем’єр-міністр протримається до виборів, які, за його словами, ймовірно відбудуться у другій половині 2024 року.

Агентство зазначає, що за результатами опитувань консерватори відстають від лейбористів на більш ніж 20 пунктів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top