Новини

Франція думає над відправленням військ в Україну з літа, Макрон згадував Одесу, — Le Monde

Макрон озвучив свою готовність відправити війська в Україну

Влада Франції замислюється щодо відправки військ в Україну принаймні з літа 2023 року. Про це пише французька газета Le Monde.

«Еммануель Макрон виголошує тости зі склянкою віскі в руці. Ніч триває 21 лютого в портретній кімнаті Єлисейського палацу. Глава держави відповідає тим, хто його вітає, за його «прекрасну промову» на честь вірменських борців опору Міссака та Меліне Манукян, яких він щойно ввів до Пантеону. Але президент республіки вдумливий«, — пише видання.

«Ситуація в Україні, куди вже два роки вторгаються російські війська, погіршується. Війна затягується. У всякому разі, наступного року мені доведеться відправити хлопців до Одеси», — заявив глава держави перед гостями.

Через п’ять днів, 26 лютого, Еммануель Макрон відповів з Єлисейської вечірки на запитання про можливе введення західних військ в Україну. Щойно завершилася міжнародна конференція з питань України, яка об’єднує двадцять глав держав і урядів Європи.

«У динаміці нічого не виключати», — без вагань відповідає президент .

Міжнародний резонанс. Німеччина це заперечує, як і США. На внутрішній політичній сцені опозиції перекрикують одна одну.

«Еммануель Макрон грає лідера війни, але він з такою легковажністю говорить про життя наших дітей. Йдеться про мир чи війну в нашій країні », – заявила президент ультраправої групи в Національній асамблеї Марін Ле Пен у соціальній мережі, що завгодно», – каже лідер La France insoumise Жан-Люк Меланшон.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top