Новини

Стартував конкурс журналістський робіт про український південь від видання «О,Море»

О,Море

Стартував конкурс історій про український південь від медіа «О,Море», що триватиме з 1 по 7 квітня. Його мета — підтримати медійників, які хочуть гучно говорити про життя на півдні України та надихнути історіями стійкості, спротиву та відновлення регіону. Запрошують журналістів, які хочуть розповісти історії Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

За словами організаторів, всі учасники конкурсу отримають гонорар за кожен опублікований матеріал, а три найкращі історії отримають подвійний гонорар. Надсилати свої матеріали учасники можуть за посиланням.

Про кого та про що можна писати для конкурсу:

  • Про активних жителів півдня —підприємців, активістів, громадських діячів, волонтерів, митців, журналістів та інших жителів — які впливають на життя на півдні під час війни

  • Про амбасадорів півдня — тих, хто підтримує тему в інформаційній повістці і щиро вболіває за майбутнє регіону

  • Тих, хто відновлює південь в умовах війни

  • Тих, хто працює на півдні і допомагає прифронтовим громадам в умовах війни

  • Переселенців з окупованої частини, які вирішили залишитися на півдні

Які умови конкурсу: 

  • Вже опубліковані тексти на конкурс не приймаються. Після затвердження брифа ви зможете підготувати і опублікувати свій текст.

  • Тексти можуть бути у форматі монологу, історії або репортажні, з авторськими світлинами або архівними фото героя.

  • Редакція виплачує гонорар за кожен опублікований конкурсний матеріал. Три найкращі історії отримають подвійний гонорар

Дедлайни

О,Море

Координатор конкурсу

Координатором конкурсу став одеський журналіст Михайло Штекель. Він братиме участь у відборі заявок, комунікації з авторами та допоможе у роботі з матеріалами — від ідеї до публікації.

“Наш регіон наповнений прикладами сили, стійкості та винахідливості. Ми хочемо об’єднати зусилля українських журналістів, щоб ці історії звучали ще гучніше”, – говорить Штекель.

Контакти для зв’язку

Якщо у вас залишилися питання, пишіть координатору на пошту  mishajedi@gmail.com з темою “Конкурс”.

Деталі на сторінці конкурсу — https://story.omore.city/ 

_____

Видання «О,Море» — це путівник українським узбережжям від Агенції «Або». Раніше команда допомагала туристам планувати поїздки до українського моря та надихала на мандри за кордоном. За рік після зупинки через повномасштабне вторгнення росії «О,Море» перезапустилося з надією на повернення вільного півдня і українського моря.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top