Наука та технології

Міжнародний Реєстр збитків: у «Дії» запустили нову опцію для майбутніх репарацій

Українці зможуть скористуватись новим сервісом онлайн через застосунок «Дія»

Українці зможуть скористуватись новим сервісом онлайн через застосунок «Дія» для уточнення даних міжнародного Реєстру з метою майбутніх репарацій.
Про це повідомив міністр з цифрової трансформації Михайл Федоров у Telegram.

Зазначається, що таким чином запущений сервіс «Дії» стає важливою частиною передавання й відображення масштабів збитків від російської агресії.

Для того, щоб скористуватись новим сервісом, користувачам застосунку необхідно оновити «Дію».

«На першому етапі подавайте через застосунок заяви про знищену або пошкоджену нерухомість: приватний будинок, квартиру, дачний чи садовий будинок або інше житлове приміщення», — пояснює Федоров.

Зазначається, що для подання заяви треба бути власником майна та мати Акт про обстеження від місцевої влади.

«Далі буде можливість подавати заяви в реєстр про вимушене переміщення, шкоду життю, здоровʼю, тортури та сексуальне насильство. Потім скарги зможе подавати бізнес і держава», — йдеться в повідомленні.

Наприкінці він пояснив, що Міністерство юстиції разом з USAID і проєктом TAPAS працюють над досить складним і тривалим процесом репарацій. Натомість новий сервіс у «Дії» надасть українцям можливість без зайвої бюрократії та труднощів отримати компенсацію від країни-агресора.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top