Новини

США призупинили допомогу Україні до рішення Конгресу: заява від Білого дому

Він підкреслив, що в зимові місяці Україна відчуває особливо гостру необхідність в поставках озброєнь

Допомога Україні від Сполучених Штатів Америки призупинена до схвалення Конгресом нового фінансування. Про це повідомив координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі під час брифінгу в Білому домі.

За словами Кірбі, США надали останній пакет військової допомоги, на який у них вистачило грошей.

«Допомога, яку ми надаємо Україні, зараз припинилася. А атаки, які здійснюють росіяни, лише посилюються. І про це говорили на початку цього тижня, що вони використовують північнокорейські балістичні ракети для виконання своєї брудної роботи», — сказав Кірбі.

Він заявив, що допомога Сполучених Штатів Україні в її війні проти Росії припинилася, тому що у Вашингтоні тривають переговори щодо пакету допомоги, який може бути пов’язаний з переглядом заходів безпеки на кордоні.

«Допомога, яку ми надавали, тепер зі скрипом зупинилася. Критично важливо, щоб Конгрес США діяв за цим запитом, що стосується національної безпеки, щоб ми отримали подальше фінансування», — пояснив він.

Він підкреслив, що в зимові місяці Україна відчуває особливо гостру необхідність в поставках озброєнь.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top