Новини

Справу депутата облради Дмитра Чапіра направили до суду — НАБУ

dmitro chapіr

САП та НАБУ направили до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт щодо депутата Одеської обласної ради Дмитра Чапіра, обраного від партії «Довіряй ділам». Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Депутата підозрюють в отриманні 120 тисяч гривень неправомірної вигоди, його дії кваліфіковані за ч.3 ст.368 КК України.

За даними слідства, Дмитро Чапір вимагав та одержав від директора лікарні неправомірну вигоду за неперешкоджання в діяльності підприємства, а також за «гарантію» залишення на посаді.

Нагадаємо, що у червні цього року депутата викрили «на гарячому», під час одержання 120 тис. грн.

Якщо провина буде доведена, то Чапір може потрапити за ґрати, йому загрожує покарання від п’яти до десяти років позбавлення волі, а також право обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Наразі Дмитро Чапір продовжує виконувати свої депутатські повноваження та очолювати постійну комісію Одеської облради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

dmitro chapіr
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top