Новини

Співробітниця коледжу Сергія Ківалова визнала вимагання хабаря у студентів

Кивалов

Колишня заступниця директора Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» Олександра Пелішенко визнала вину у хабарництві. Про це повідомляє видання 368.media з посиланням на вирок Шевченківського райсуду Чернівців.

Видання зазначає, що Олександра Пелішенко обіймала посаду з серпня 2013 року. «У травні цього року вона повідомила студентам 301-ї навчальної групи, що у разі передачі їй 250 доларів США  з кожного студента, вона зможе забезпечити позитивне вирішення питання про успішне складання ними комплексного державного іспиту. В кінці травня Пелішенко домовилась зі старостою групи  про передачу їй, як службовій особі Коледжу, грошових коштів в сумі 500 доларів США від двох студентів. При передачі коштів заступник директора коледжу ще раз запевнила старосту у позитивному вирішенні питання щодо складання комплексного державного іспиту».

Повідомляється, що до суду надійшла угода про визнання винуватості Пелішенко. Суд призначив обвинуваченій по ч.1 ст.368 КК, штраф у 34 тис. гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки.

Нагадаємо, що НУ «Одеська юридична академія» очолює Сергій Ківалов, який нещодавно потрапив у скандал з нагородженням директора Одеського теруправління НАБУ Володимира Деуліна.

Володимир Деулін прийняв участь у святкуванні Дня юриста, яке проходило в Юридичній академії, та отримав від Сергія Ківалова нагороду. Після чого НАБУ розпочато службову перевірку та відсторонило від виконання посадових обов’язків пана Деуліна.

Ківалов

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top