Новини

Спецтрибунал для РФ можуть створити до кінця року

трибунал для путина

44 країни підтримали ідею створити спецтрибунал щодо злочину агресії Росії та використати її заморожені активи на користь України

Спецтрибунал щодо злочину агресії Росії з великою ймовірністю буде створено до кінця 2024 року. Про це сказав єврокомісар з юстиції Дідьє Рейндерс, повідомляє Deutsche Welle.

За його словами, наразі розглядається два основні варіанти щодо трибуналу: міжнародний трибунал на основі багатосторонньої угоди або спрощене рішення – на основі двосторонньої угоди між Україною та Радою Європи.

«Крім того, у ЄС було створено нову систему передачі судочинства. Так, якщо в Україні триває кримінальний процес, зокрема щодо злочину агресії, то його можна перенести до такого спецтрибуналу», – заявив Рейндерс.

Він вважає, що створення трибуналу перебуває на останньому етапі.

«Наступний крок – це питання політичної волі. Зараз лише початок року, а до кінця року це має стати можливим», – підсумував він.

Нагадаємо, 44 країни підтримали ідею створити спецтрибунал щодо злочину агресії Росії та використати її заморожені активи на користь України. 2 квітня вони підписали відповідну політичну декларацію на конференції «Відновлення справедливості для України», що відбулася в Гаазі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top