Новини

Сирський: на Куп’янському та Лиманському напрямках ЗСУ мають тактичний успіх

Сирський заявив про складну ситуацію на фронті

Наразі ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною. Ворог продовжує ведення наступальних дій вдень і вночі. Про це 6 квітня заявив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

«Ситуація в районі проведення операції Сил оборони України залишається складною. Противник, використовуючи перевагу у повітрі, ракетах та артилерійських боєприпасах намагається досягти своєї мети щодо виходу на адміністративний кордон Донецької області», — наголосив він.

За словами Сирського, росіяни продовжують атаки, застосовуючи штурмові групи за підтримки бронетехніки. На окремих напрямках загарбники намагаються вести штурмові дії в пішому порядку, хвилями, від взводу до роти, інколи батальйону.

Особливо складна обстановка: на Бахмутському напрямку в районах східніше Часового Яру та Кліщіївки; на Авдіївському — в районах Бердичів, Орлівки, Водяного, Первомайського; на Новопавлівському — в районі Новомихайлівки.

Наразі найбільш жорсткі бої тривають в районах Первомайського і Водяного, а також східніше Часового Яру, який залишається під контролем ЗСУ.

На Лиманському, Оріхівському та Херсонському напрямках обстановка також залишається напруженою. Водночас на Куп’янському та Лиманському напрямках ЗСУ мають і певний тактичний успіх.

На Лиманському напрямку противник веде локальні наступальні дії в районах Білогорівки, Веселого. На Оріхівському – в районах Роботиного та Вербового з метою відновлення втраченого положення. На Херсонському – намагається витіснити українські війська з плацдарму на лівому березі ріки Дніпро в районі Кринки. Сирський зауважив, що РФ успіху на цих напрямках не має.

«Сили оборони продовжують стійко утримувати займані рубежі та позиції, виснажувати ворога, завдавати йому значних втрат в особовому складі, озброєнні та військовій техніці», — наголосив головком.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top