Новини

Сенат США схвалив законопроект про тимчасове фінансування

Документ не включає витрати на додаткову допомогу Ізраїлю та Україні

Сенат за Палатою представників Конгресу США схвалив законопроект спікера Палати представників Майка Джонсона про тимчасове фінансування роботи федерального уряду, покликаного запобігти зупинці уряду. Документ не включає витрати на додаткову допомогу Ізраїлю та Україні. Тепер документ має підписати президент Джо Байден. Про це повідомляє The Washington Post.

Підписання документа президентом дозволить уникнути так званого шатдауну – зупинення роботи федерального уряду. Представник Білого дому заявив у вівторок, що президент готовий підписати законопроект, якщо його буде прийнято Сенатом і «збереже поточний рівень фінансування і не матиме шкідливих політичних факторів».

«У мене хороші новини для американського народу: цієї п’ятниці ввечері не буде припинення роботи уряду. Завдяки двопартійній співпраці ми залишаємо уряд відкритим», — заявив лідер більшості в Сенаті Чарльз Е. Шумер.

«За» проголосували 87 сенаторів, «проти» — 11.

Законодавство фінансує уряд на поточних рівнях видатків і розподіляє дати закінчення фінансування. Приблизно 20% федерального уряду буде фінансуватися до 19 січня, а решта 80% – до 2 лютого.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top