Новини

Російські ЗМІ не були готові до бунту Пригожина — розвідка

Вагнер

Російські державні ЗМІ не були готові до заколоту «вагнерівців» на чолі з Євгеном Пригожиним і відреагували на інцидент у три етапи. Про це йдеться в огляді Міноборони Великої Британії, опублікованому 9 липня.

Зазначається, що в день бунту російське телебачення працювало за звичним розкладом і вже після самого заколоту ЗМІ намагалися «виправити» свої ж заяви про пасивність сил безпеки країни.

«Наративи просували ідею, що президент РФ Володимир Путін переміг, зірвавши повстання, уникнувши при цьому кровопролиття, і прагнув об’єднати країну», — зазначають британські військові.

Приблизно через тиждень після подій преса почала применшувати значення Євгена Пригожина та самого заколоту.

«Канали ПВК Вагнер у Telegram замовкли, майже напевно через втручання держави. Путін же навпаки, проявив надзвичайну публічну активність, прагнучи продемонструвати силу», — підсумували у розвідці.

Нагадаємо, 23 червня Пригожин оголосив демарш проти російського військового керівництва, зокрема проти міністра оборони РФ Сергія Шойгу. 24 червня він направив колони «вагнерівців» на Москву. Протягом дня його силам вдалося пройти кілька областей — вони зупинилися за 200 км від столиці РФ.

Лідер Білорусі Олександр Лукашенко провів переговори з ватажком ПВК, після яких той заявив, що бійці угруповання повертаються до польових таборів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top