Новини

Рівень води у Херсоні та Миколаєві знижується

каховська гес

В Херсонській області триває масштабна рятувальна операція, до якої залучено майже півтори тисячі людей і 345 одиниць техніки. Після знищення Каховської ГЕС росіянами тисячі будинків затопило. Наразі у містах Херсон та Миколаїв, станом на ранок 10 червня, рівень води почав знижуватись, повідомляє місцева влада.

Так, зранку у Херсоні рівень води в Дніпрі перевищує звичну позначку на 4 метри 72 сантиметри, за ніч він опустився на 31 сантиметр, повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

«На Правобережжі затоплено 35 населених пунктів, під водою 3763 будинки. Найбільше підтоплено в Херсоні та Білозерці. На Каховській ГЕС рівень води знизився на 6 метрів 25 сантиметрів», – поінформував він.

каховська гес

Зараз триває масштабна рятувальна операція, за 9 червня вдалося евакуювати на безпечну територію 248 осіб. Всього з 6 червня врятовано 2588 людей. Працює 9 евакуаційних пунктів.

Тим часом в акваторії Миколаєва станом на ранок рівень води становить 88 сантиметрів, повідомив міський голова Олександр Сєнкевич. Зниження склало 9 сантиметрів.

Нагадаємо, вночі 6 червня росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС, що викликало масштабне затоплення територій у Херсонській області і завдало значних економічних та екологічних збитків Україні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top