Новини

РФ готується до потужного наступу, – представник ГУР Скібіцький

На сьогоднішній день триває потужне перегрупування російських військ у всіх напрямках на лінії фронту

Країна-агресор готується до нового потужного наступу на територію України. Ворог не залишає своїх загарбницьких планів і здійснює перекидання живої сили та техніки, втім ЗСУ наперед прораховують усі кроки ворога.

Про це розповів представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький.

За словами Скібіцького, на сьогоднішній день триває потужне перегрупування російських військ у всіх напрямках на лінії фронту.

«Відбувається переміщення мобілізаційних резервів ворога, які необхідно знищувати як реально критичні цілі: рано чи пізно з цих казарм вони підуть на лінію фронту і будуть наступати на наші села, наші міста», — заявили у розвідці.

Представник ГУР Міноборони зазначає, що Збройні сили України мають широкий спектр озброєння стандартів НАТО, що дає змогу давати відсіч ворогу. Скібіцький додає, що саме весна та початок літа будуть вирішальними у цій війні, адже Росія готується до нового потужного наступу. Поки що найістотніші маневри армії РФ спостерігаються на території Білорусі, яку Путін все активніше намагається втягнути у війну проти України.

Другу механізовану дивізію першої танкової армії РБ готували до бойового застосування на 1 грудня, але білорусів не змогли забезпечити технікою. Наразі частину дивізії перемістили на територію Росії, деяких бійців уже перекинули на окуповану Луганщину. Згідно з останніми даними, на території Білорусі сухопутний компонент становить 5800 військовослужбовців, також там росіяни розгорнули один дивізіон «Іскандер», зенітно-ракетні системи «С-300», «С-400» та три носії «Кинджалів» МІГ-31.

Втім, очевидно Кремль не зможе досягти своїх цілей. За 11 місяців війни Росія так і не змогла отримати контроль над усією Луганщиною та Донеччиною.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top