Новини

Республіканці висунуть Трампа кандидатом в президенти незалежно від вироку суду

трамп

Республіканці повинні бути готовими до всього

Республіканська партія номінує Дональда Трампа кандидатом в президенти США незалежно від того, який вирок ухвалить для нього суддя у кримінальній справі про замовчування грошей. Про це заявила співголова Національного комітету Республіканської партії Лара Трамп, повідомляє CNN.

Як сказала Лара Трамп, республіканці повинні бути готовими до всього, маючи на увазі й можливе рішення суду про обмеження волі Трампа.

«Ми повинні будувати плани по мірі того, як це буде розвиватися, і у нас буде кілька планів на випадок непередбачуваних обставин. Правда в тому, що насправді не має значення, ми висунемо Дональда Трампа як нашого республіканського кандидата, і це те, що в кінцевому підсумку має значення», — заявила вона в ефірі телеканалу CNN.

Нагадаємо, цього тижня журі суду Нью-Йорка визнали екс-президента США Дональда Трампа винним у кримінальній справі, яка стосується замовчування грошей, які Трамп через свого адвоката заплатив порноакторці Стормі Деніелс за мовчання про їх роман.

За цією справою Трампу було висунуто звинувачення за 34 пунктами. І за всіма цими пунктами його було визнано винним. Тепер суддя має обрати покарання для Трампа. Це станеться 11 липня.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top