Волонтерство

Фестиваль українських брендів зібрав амбасадорів українськості в Одесі

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

Проект MIRA ART PLATFORM, за підтримки рейтингового агентства «ElitExpert» та міжнародного модельного агентства «ROYAL FAMILY MODELS», провели в Одесі Фестиваль українських брендів «WOW ART UKRAINE – Мистецтво вільних людей». Приймав захід готель «IL Decameron Luxury Design Hotel».

На одному майданчику зібралося понад 50 дизайнерів, художників та ремісників, які представили гостям унікальні плоди своєї творчості.

«Мистецтво поєднує серця, залишає незабутні враження та надихає жити», — цей девіз фестивалю, актуальний, як ніколи, в наші дні.

Фестиваль «WOW ART UKRAINE» став яскравим свідченням того, що українці, незважаючи на всі труднощі, залишаються стійкими, оптимістичними та сповненими творчого натхнення.

«Ми віримо, що мистецтво може стати мостом між людьми та культурами, а також інструментом для побудови мирного майбутнього», — заявили учасники фестивалю.

Розпочався Фестиваль з перформансу від міжнародного модельного агентства «ROYAL FAMILY MODELS» та вітальних слів організаторки Міри Удовиченко.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE
Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

Засновник MIRA ART PLATFORM Міра Удовиченко розповіла, що метою заходу було об’єднання амбасадарів всього українського та презентація величі і багатогранності української культури та мистецтва у всіх проявах.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

«Наша мета — підтримка українських брендів та надання благодійної допомоги організаціям, діяльність яких спрямована на розвиток українського мистецтва для дітей. Сьогодні популяризація української культури та мистецтва — як в Україні, так і світі, є важливою складовою боротьби за нашу незалежність», — розповіла Міра Удовиченко.

Протягом усього Фестивалю тривав арт-маркет, де українські бренди представили гостям свої вироби. Серед учасників артмаркету були Роксоляна Шимчук, мисткиня, колекціонерка, етнографиня; Ірина Сагайдак, редакторка спільноти «Вільнодумні» та співзасновниця стартапу «Не хустка»; бренд «Яверета», який виготовляє українські килими, змінні патчі, одяг та аксесуари; «Big Book Concept» — презентував популярну класику, цікаві казки та розвивальні книжки; бренд «Sisters to be»; ТМ «Франсуаза Оз»; Катерина Потлова — українська дизайнерка прикрас та аксесуарів; Кавʼярня «Шарлотка»; БО «Їжа Життя Одеса»; виноробня «Villa Tinta»; сири ТМ «Мукко»; ТМ «LOCAL WINE»; Херсонська майстриня-вишивальниця Інна Микуцька; майстерня глюкофонів «Puzz Drums»; бренд ексклюзивних сумок та аксесуарів «Ètape»; бренд одягу та аксесуарів «STRELNYKOVA»;  художниця-живописниця Катерина Білетіна; бренд «OMіNA»; бренд комірців «Обіймиця»; соціальне підприємство «PETALENC»; бренд косметики ручної роботи «My joy»; БФ «Унія» та «Перша пекарня».

Відбулась виставка картин «Між вчора та завтра», екскурсію по якій провела Арт куратор Анна Мороховська для гостей фестивалю.

«Виставка «Між вчора та завтра» — це про важливість мистецтва, яке не лише збагачує наше життя, але й допомагає зрозуміти минуле та уявити майбутнє. Мистецтво є потужним засобом для самовираження, спілкування та натхнення, і я була рада поділитися цими думками з відвідувачами виставки».

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE
Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE
Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

На виставці були представлені художники: Софія Голубева — українська міждисциплінарна мисткиня, яка живе між Берліном і Львовом. Владислав Лебідь — талановитий митець з Луцьку, Франсуаза Оз — художниця, поетеса та ювелір з Одеси, Богдан Перевертун — талановитий митець, який разом з Франсуазою Оз започаткували бренд керамічних прикрас «FRANCOISE OZ».

Степан Рябченко — український медіа художник, який живе та працює в Одесі, намалював спеціально для гостей фестивалю велике панно.

Степан Рябченко на тлі своєї роботи "Світанок"
Степан Рябченко на тлі своєї роботи «Світанок»

«Використання у роботі цифрових інструментів та комбінуючи фігуративну і абстрактну футуристичну мову вдається створити великоформатні цифрові принти і комп’ютерну анімацію, які є «фрагментами» сконструйованого віртуального Всесвіту. Тут можуть бути вигадані рослини і тварини, сюрреалістичні форми життя та віртуальні ландшафти. Використовуючи одну зі складових техногенного розвитку людства як інструмент, я апелюю до теми відносин людини з віртуальним і природним оточеннями», — розповів Степан Рябченко.

Степан Рябченко. "Світанок", 260 х 600 см, папір, туш
Степан Рябченко. «Світанок», 260 х 600 см, папір, туш

Експонати виставки мали на меті показати де і як українці знаходять силу та натхнення під час війни, та наголосити на важливості цінувати кожен момент насолоди і віри у майбутнє, навіть у найважчі часи.

Окрім Арт-маркету на фестивалі виступили відомі спікери:

Роксоляна Шимчук, колекціонерка та етнографиня, розповіла про шлях української вишитої сорочки від прадавніх традицій до сучасних тендецій та представила частину своєї колекції.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE
Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

«В моїй колекції одяг з усієї України. Це концентрована експозиція всіх регіональних етнографічних музеїв країни. У вишитих сорочках закарбовано українську історію, культуру та спадщину. Нині важливо зберегти старовинні речі, а також відтворювати орнаментику й крій, що відшліфовані століттями, берегти значення та символіку саме української вишивки, щоб не загубити її в етносі всього світу», — наголосила вона.

Голова Правління ПАТ «БАНК ВОСТОК», засновник Музею сучасного мистецтва Одеси Вадим Мороховський поділився своїм баченням значення культури під час війни.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

«Культура під час війни має особливе значення, адже вона стає джерелом сили, єдності та надії. Вона зберігає нашу ідентичність, надає сенсу та підтримує дух нації в найскладніші часи. Мистецтво та культура нагадують нам про людяність, надихають боротися за краще майбутнє та об’єднують людей навколо спільних цінностей. В умовах війни культура служить мостом між минулим і майбутнім, допомагаючи суспільству залишатися сильним і непохитним», — зазначив Вадим Мороховський.

Дизайнерка бренду «OMiNA» Олена Омельченко розповіла про магію натурального шовку, його виробництво та особливості.

«Натуральний шовк має багато різновидів, але весь він винятково прекрасний. Кожен тип шовку володіє своєю унікальною текстурою, блиском та відчуттям на дотик, що робить його незамінним у світі моди. Від легкого і прозорого шифону до щільного і розкішного сатину, шовк дарує відчуття розкоші та елегантності. Кожен виріб з шовку підкреслює неповторну красу, витонченість та надає образу благородності. Цей матеріал є справжнім скарбом для будь-якого дизайнера, адже він дозволяє створювати шедеври, які захоплюють своєю досконалістю», — зазначила Олена Омельченко.

Серед спікерів також були Ната Рубцова, провідник в світі моди та стилю, яка розповіла, чому «модно бути собою». Юрій Пузік, засновник майстерні глюкофонів «PUZZ DRUMS», поділився з гостями думками про музику, яка дозволяє подорожувати в глибину української душі та таїнство візерунків глюкофонів. Марія Колосовська, дизайнерка бренду «mak_ua.style» з темою «Сакральні символи закодовані у вишиванки», медіатор та автор навчальних програм Вікторія Головченко розповіла про «ДНК жіночих архетипів». Заступник директора Агенції Регіонального Розвитку Одеської області та бізнес коуч Ольга Сороченко розкрила важливу тему «Інвестицій в себе в свій бренд. Реклама бренду – рушійна сила бізнесу».

Окрім того, для гостей фестивалю була проведена лотерея з цікавими та ексклюзивними призами: хустка від Роксоляни Шимчук, хустка «Козак Мамай» від Ірини Сагайдак, сертифікат на естетичну чистку від «Дент Хаус», сертифікат від партнера АН «Ковчег», інформаційне та PR-супроводження від рейтингового агентства «ElitExpert». Також були розіграні — хустка із шовку від бренду «OMiNA», сет із бантів від бренду «NATOCHKA», глюкофон від майстерні глюкофонів «PUZZ DRUMS», гаманець-монетницця  від бренду «ETAPE» та шовковий тюрбан від бренду «STRELNYKOVA». Сертифікат на індивідуальну консультацію по визначенню особистого архетипу від Вікторії Головченко, настільна гра «Інвестмонополія Одещини» — цей ексклюзивний продукт розроблено та реалізовано Одеською компанією «Стратег» спільно з Агенцією регіонального розвитку Одеської області. Вишиванка від Марії Колосовської, кастомний піджак з розписом в стилі Ukraine Etnomodern від Brand ELLEN CRAFT. Сертифікат на стрижку та укладку від стилісту Надії Періной, сертифікат на проживання від ексклюзивного партнера фестивалю ТМ «Лавандія», сумка від бренду «Sisters to be» та хустка від Світлани Шатні.

Партнер фестивалю, адвокат Артем Грушанський, в рамках лотереї, подарував сертифікату на юридичну консультацію благодійному фонду «Тримай».

грушанский

«Юриспруденція та мистецтво тісно пов’язані, адже обидві сфери прагнуть досягти справедливості та істини. Як адвокат, я бачу в мистецтві не лише джерело натхнення, але й потужний засіб для вираження правових ідей та принципів. Мистецтво здатне відображати складність людських емоцій і конфліктів, допомагаючи нам краще зрозуміти сутність права та моралі. Це своєрідний міст між законом і суспільством, який сприяє більш глибокому усвідомленню справедливості та людяності», — зазначив пан Грушанський.

На закінчення заходу відома етноспівачка Іванка Червінська, фіналістка «Голосу Країни» та ведуча програми «Країна пісень» виконала декілька пісень та зачарувала всіх своїм голосом і дивовижною харизмою, а модель — Зоя Велика, представила образ сили духу «Жінки волонтерки», символу  незламної України.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE
Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

Окрім того заступниця директора Департаменту культури Одеської міськради Ярослава Резнікова вручила грамоти міської ради Одеси організаторам заходу Олені Овчиннікової та Мірі Удовиченко.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

У свою чергу засновниця рейтингового агентства «ElitExpert», медіаексперт Олена Овчиннікова, зазначила, що однією з місій Фестивалю «WOW ART UKRAINE» є підтримка українських брендів, які продовжують працювати в країні та підтримувати економіку і культуру.

«Для нашої агенції одним з пріоритетів в роботі є інформаційна підтримка українського бізнесу, культури та благодійників. Фестиваль «WOW ART UKRAINE» об’єднав в собі саме ці три складові категорії суспільства», — розповіла Олена Овчиннікова.

Партнерами фестивалю стали: генеральний партнер — Корпорація нерухомості «Ковчег», ексклюзивний партнер — ТМ «LAVANDIIA», Агентство регіонального розвитку Одеській області, Marine Container Service, ТМ Моршинська, ТМ «Мукко», БФ «Кран», ТМ «Трускавецька», компанія «De’Longhi» та багато інших.

Корпорація нерухомості «Ковчег» має кілька напрямків роботи: прямі продажі та оренда через агентство нерухомості; інвестування та закритий клуб для інвесторів, доступ до якого можливий тільки по підписці; продаж франшизи та проведення Трансформаційних ігор.

Сергієм Заруба

Співзасновник та директор Корпорації нерухомості «Ковчег» Сергій Заруба підкреслив, що підтримка мистецьких заходів для «Ковчегу» є важливим, бо «інвестуючи в мистецтво, ми не лише допомагаємо талановитим митцям, але й будуємо міцні, культурно багаті спільноти. Благодійництво є невід’ємною частиною нашої місії, адже воно дозволяє нам робити внесок у суспільство, поєднуючи бізнесові цілі з соціальною відповідальністю».

Ексклюзивний партнер заходу — ТМ «LAVANDIIA» — це улюблене місце відпочинку багатьох одеситів та гостей міста. Це територія натхнення та насолодження природою з видом на Хаджибейський лиман та одна з кращих фотолокацій. Квіткові фотозони, смачна кухня та неймовірна природа зроблять відпочинок незабутнім.

Удовиченко овчинникова WOW ART UKRAINE

Частина зібраних коштів пішла на підтримку української культури, мистецтва та реалізацію культурних проектів одеського БФ «Тримай», на підтримку творчих вихованців Кир’яківського ліцею Веснянської сільської ради Миколаївської області та на допомогу гуртку живопису «Центр дитячої та юнацької творчості» міста Світловодськ Кіровоградської області.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top